MedieTek Hakkında

MedieTek Hakkında 2018-03-28T10:51:30+00:00

MedieTek, yurtiçi ve yurtdışında televizyon ve film endüstrisi için danışmanlık, sistem tasarımı, eğitim ve destek konusunda 30 yıldan fazla deneyime sahiptir. Bu faaliyetler 2003 yılında ekipmanların satışı ve dağıtımı ile genişletilmiştir.

Bugün MedieTek, hem büyük hem de küçük projelerin medya endüstrisinde endüstrinin en deneyimli tedarikçilerinden biri ya da görsel-işitsel medyayı iletişim kurması ya da belgelemesi gereken herkes için bir danışmanlık ortağıdır.

MedieTek, üretim teknolojisinde 30 yılı aşkın tecrübesi ve Film TV ve multimedya endüstrisi için çözümler sunan bir bilgi merkezidir.
Gelişme hızını arttıran bir endüstride, teknik tuzaklara düşmemek için ihtiyacın olan temel biziz.
Kısacası – "paranın değerini" garanti ediyoruz.

MedieTek şunları sunmaktadır:

  • Sektör bilgisine sahip çalışanlar
  • Danışmanlık ve teknik bilgilendirme
  • Ekipman ve çözüm satışı
  • Destek ve Servis
  • Eğitim

Sen bizim yerindesin
MedieTek’te hepimizin konularımız hakkında tutkulu olduğumuz bir sır değil.

Teknik çözümler, iletişim veya dokümantasyon konularında tavsiyeye ihtiyaç duyduğunuzda çizebileceğiniz teknik tasarruf ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı gözden geçirerek, size en uygun olanı seçmenize yardımcı oluyoruz.

Bir teslimat gerçekleştiğinde, gerçekten kim olduğumuzu ve sizin için neler yapabileceğimizi öğreniyorsunuz. Çalışma sürenizi ve sağlıklı çalışmanızı garanti ediyoruz. Kısacası – biz her zaman bu çizgide hazırız ve kimse bizden daha büyük bir coşkuyla bunu yapmaz.