Markalar

Markalar 2018-11-16T11:08:54+00:00

Panasonic, yayıncılık ve film sektörü için çok çeşitli profesyonel kamera, video mikser, video monitör vb. geniş ürün yelpazasine sahiptir. Panasonic, alanında liderdir ve kalitesi en üst düzeydedir.

Schneider-Kreuznach, dünyanın en iyileri arasında olan mükemmel lensleri ve filtreleriyle bilinir. En iyi optiklerin de en iyisini istiyorsanız, Schneider-Kreuznach bariz bir seçimdir.

Bright Tangerine profesyonel mat-boxlar ve follow-focus sistemleri üretir. Kaliteleri piyasadaki en iyiler arasındadır ve sonuç kusursuzdur.

Easyrig, kameralarını düzenli olarak omuzda uzun süreler kullanan kameramanlar için bir araç olmalıdır. Akıllı yelek ve kol yapısı, ağırlığın eşit şekilde dağılmasını sağlar ve uzun süreli kullanımlarda sırtın zarar görmesini engeller.

Flowcine, Easyrig ile birlikte kullanılan mükemmel bir dengeleyici araçtır. Birlikte, bir Easyrig ve Steadicam’ın tüm avantajlarını tek bir pakette alabilirsiniz.

WisyCom, profesyonel kablosuz ses söz konusu olduğunda, dünyanın en iyi markasıdır. Sistemleri çok gelişmiş, bilinçli ve en iyi sesi sunar.

P+S TECHNIK, piyasadaki üst seviye kamera aksesuarları ile bilinir. Ayrıca mükemmel anamorfik lensler yaparlar.

”Tüm dünyada filmcilerin severek kullandığı Atomos markasının Türkiye Distribütörü Medietek’tir.