Easyrig

Easyrig

Easyrig’in konsept amacı çekim yaparken sırtınızı rahatlatmaktır.

Easyrig şirketi, Easyrig ürünlerinde yalnızca en yüksek kalitede malzeme ve bileşenleri kullanır.

Easyrig, kamera ağırlığının çoğunu omuzunuzdan kalçalarınıza aktarır.

Easyrig taşınabilir kamera destek sistemi, hem film hem de video kameralarla kullanılabilen uygun maliyetli bir yardımcıdır. Ergonomik olarak tasarlanan Easyrig, boyun ve omuz kaslarındaki statik yükü azaltır ve onu büyük ölçüde vücuda dağıtır.

Easyrig, bir el kamerasının hızını ve hareketliliğini sağlarken, omuzdan, kalçadan ve hatta diz seviy esinden stabil çekimler yapmanıza olanak tanıyor. Güçlü süspansiyon hatları, yeni hafif dijital kameralar ile daha ağır profesyonel kameraları ve 25 kg’a (35 lbs) kadar 35 mm’lik negatif film kameralarını kolayca kabul edecektir.

Easyrig, haber yayınları, spor etkinlikleri, belgeseller, reklamlar veya stabilitenin çok önemli olduğu ve hareket özgürlüğünün gerekli olduğu diğer durumlar için idealdir.

Çekimden sonra, Easyrig’i özel olarak tasarlanmış taşıma çantasına katlayın. Tüm Easyrig’ler, İsveç’te dikkatli bir şekilde elde yapılır ve özenle test edilir.

Easyrig Mini Max

Easyrig Minimax, özellikle son nesil hafif fotoğraf makineleri için üretildi ve daha büyük kardeşi – Easyrig ile aynı yenilikçi özellikleri sunuyor.

Ergonomik olarak tasarlanan Easyrig Minimax, kameranızı desteklemenin ve uzun süreli elle tutulan çalışmalarla ilgili yorgunluğu ortadan kaldırmanın en kolay yoludur. Kompakt video kameralar, video DSLR’ler ve hafif film kameraları için mükemmel bir yardımcıdır.

Easyrig 2.5

Easyrig 2.5, el tipi kamerada, tripoda monte edilmiş kameranın avantajlarını size sunar; diğer bir deyişle, el tipi kameranın hızı ve hareketliliği ile sabit resimler elde edebilirsiniz.

Easyrig 2.5, el tipi ekipmanlarla çalışan profesyonel fotoğrafçılar için özel olarak tasarlanmış patentli Easyrig Sistemine sahiptir. Easyrig 2.5, orta ağırlıktaki video ve film kameraları ile kullanılabilir.

Easyrig Cinema 3

Cinema 3, 35 mm film kameraları için ağır hizmet modelimizdir. Patentli Easyrig Sistemine sahip Cinema 3, 15 – 25 kg (33 – 55 lbs) arası ağırlığa sahip el cihazları ile çalışan profesyonel kameramanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Cinema 3, hem sinema hem de hemde yayncılık kameraları ile kullanılabilir.

Easyrig Vario 5

Easyrig Vario 5, diğer Easyrig modelleriyle aynı avantajları sunarak, farklı kamera ve konfigürasyonlara uyum sağlamak için hat gerilimini ayarlayabilme avantajına sahiptir.

Easyrig Vario 5, sırt, boyun ve omuzlarınızdaki gerginliği hafifletirken stabil el çekimlerini de sağlar. Yük, kalçalarınıza dağıldığından kameranızı saatlerce elde kullanabilmenize olanak tanır.

Easyrig Gimbal Rig

Easyrig, el yapımı Gimbal ekipmanlarını kullanan kameramanları hedef alan yeni bir destek sistemi tasarladı. Modifiye bir yelek, bel çevresinde ve kalçaların üzerinde daha geniş bir ön kısım ile tasarlanmıştır. Bu yeni yapı, kameramanın vücuttan daha fazla ağırlık taşımasını sağlayan üstün alt sırt desteği sağlar.

Gimbal Rig yelek, kendi başına veya ekipmanınızın bir parçası olarak sipariş edilebilir.

2018-04-18T11:13:22+00:00